+13 Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayko Cepkin

3 posters
YazarMesaj
Hayko_Mode
Moderatör
Moderatör
Hayko_Mode

Erkek
Nereden ? : Ne yerdeyim ne gökteyim xD

Hayko Cepkin Empty
MesajKonu: Hayko Cepkin   Hayko Cepkin Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 8:46 pm

Türkiye'deki Metal müziğin sıradışı ismi

Müzik Türü Hard Rock, Heavy Metal, Alternative Metal
İstanbul doğumlu Hayko Cepkin, liseyi bitirdikten iki sene sonra Mimar Sinan Üniversitesi'nde şan , solfej ve piyano dersi almaya başladı. Çeşitli yerlerde de piyano ve armoni dersleri gördükten sonra da 1997 yılında profesyonel müzik kariyerine başladı.İlk albümü Sakin Olmam Lazım ' la iyi bir çıkış yapan Hayko ikinci albümü Tanışma Bitti ile hayran kitlesini arttırdı.
Hayko Cepkin, Öztürk, Ogün Sanlısoy, Aylin Aslım, Koray Candemir ve Demir Demirkan gibi isimlerle sahneyi paylaştı. Çalıştığı isimlerin bazılarının albümlerine düzenleyici olarak katkıda bulundu. Son olarak da Murathan Mungan'ın Söz Vermiş Şarkılar adlı albümünde Aylin Aslım'ın seslendirdiği Kimdi Giden adlı bir Yeni Türkü bestesini düzenledi ve Ogün Sanlısoy ile Korkma adlı şarkıyı seslendirdi. Ayrıca Sanlısoy'un albümünde yer alan Kaybettik Severken parçasında klavye performansı yer aldı.
Bu sırada evinin odasında kaydettiği bestelerini hayata geçirme kararı aldı ve 2005 yılında Sakin Olmam Lazım adlı albümü piyasaya sürüldü.2007 yılında da projelerini devam ettirdi ve Tanışma Bitti adındaki ikinci çalışmasını oluşturdu.En son olarak Teoman'ın Gökdelenler şarkısını seslendirmiştir

Sanatçı, verdiği konserlerin yanı sıra bazı festival ve organizasyonlarda da görev almıştır. 2006 ve 2007 yıllarında Rock'n Coke ve 2007 yılında Rock Müzikaller bunlardan başlıcalarıdır. Araf filminin müziklerini bestelemiştir, ayrıca Sakin Olmam Lazım albümünde yer alan Son Kez şarkısı filmde kullanılmıştır. Aynı zamanda Çocuk adında, 2008 yılında çekilen fantastik dram filminde İsfandiyar karakterini canlandırmıştır.

En son Hayko_Mode tarafından Ptsi Mayıs 26, 2008 8:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
* Lumina Alcárin ..
Admin
Admin
* Lumina Alcárin ..

Kadın
Nereden ? : Kimsenin qidemediqi, qidip de qöremediqi, qörüp de bakamadıqı yerdeyim! xD
Ruh Hali : Hayko Cepkin Aptalcq8

Hayko Cepkin Empty
MesajKonu: Geri: Hayko Cepkin   Hayko Cepkin Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 8:54 pm

Bir de moderatör oLacak :o
SevqiLi arkadaşım Batıkan;
Hayko'yu tanıtacaksın xD Bir cümLe yazmayacaksın Very Happy
Nott! : Hayko MetaL deqiL! Rolling Eyes Suspect
https://arti13.yetkin-forum.com
Hayko_Mode
Moderatör
Moderatör
Hayko_Mode

Erkek

Hayko Cepkin Empty
MesajKonu: Geri: Hayko Cepkin   Hayko Cepkin Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 8:56 pm

MéLanthe .. demiş ki:
Bir de moderatör oLacak :o
SevqiLi arkadaşım Batıkan;
Hayko'yu tanıtacaksın xD Bir cümLe yazmayacaksın Very Happy
Nott! : Hayko MetaL deqiL! Rolling Eyes Suspect

yaaa sen ordan atlama bi kere hayko alternatif rock ve heavy metal söylüyo onunki bambaşka bi tarz
* Lumina Alcárin ..
Admin
Admin
* Lumina Alcárin ..

Kadın
Nereden ? : Kimsenin qidemediqi, qidip de qöremediqi, qörüp de bakamadıqı yerdeyim! xD

Hayko Cepkin Empty
MesajKonu: Geri: Hayko Cepkin   Hayko Cepkin Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 8:58 pm

Of abi adamın yaptıqı rock biLe deqiL arabesk! Sadece bateri eşLqinde böqürüyor ve sözLeri direk arabesk müzikte söyLenen sözLerden! Batıkan, qörevini yapıp bu mesajı Rock böLümüne atar mısın ?
AnimeGirl_14
Moderatör
Moderatör
AnimeGirl_14

Kadın
Nereden ? : Kiro'nun yanı

Hayko Cepkin Empty
MesajKonu: Geri: Hayko Cepkin   Hayko Cepkin Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 11:46 am

ben melekler şarkısına bayılırım Smile
http://13y.deviantart.com
* Lumina Alcárin ..
Admin
Admin
* Lumina Alcárin ..

Kadın

Hayko Cepkin Empty
MesajKonu: Geri: Hayko Cepkin   Hayko Cepkin Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 10:43 pm

Hayko Cepkin, (doğum 1978, İstanbul) Ermeni asıllı türk vatandaşı piyanist, müzisyen.

Ermeni asıLLı .. Bunu öqrendim şimdi öLdürseLer de dinLemem ben bunu ..
Hayko_Mode
Moderatör
Moderatör
Hayko_Mode

Erkek

Hayko Cepkin Empty
MesajKonu: Geri: Hayko Cepkin   Hayko Cepkin Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 1:13 pm

MéLanthe .. demiş ki:
Hayko Cepkin, (doğum 1978, İstanbul) Ermeni asıllı türk vatandaşı piyanist, müzisyen.

Ermeni asıLLı .. Bunu öqrendim şimdi öLdürseLer de dinLemem ben bunu ..

sen ne sanıyodun???
* Lumina Alcárin ..
Admin
Admin
* Lumina Alcárin ..

Kadın

Hayko Cepkin Empty
MesajKonu: Geri: Hayko Cepkin   Hayko Cepkin Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 3:24 pm

Hiçbir şey sanmıyordum. Zaten adama tüy oLuyorum (kıL oLuyorum.) şimdi hayatta dinLemem ..

Hayko Cepkin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-