+13 Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sügü (Lanetli Ufaklık)

+3
Lúthien Alcárin
* Lumina Alcárin ..
PunkiePukky
7 posters
YazarMesaj
PunkiePukky
Üye
Üye
PunkiePukky

Erkek
Nereden ? : Bilmem,Hiç merak etmedim

Sügü (Lanetli Ufaklık) Empty
MesajKonu: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 6:30 pm

Yıllar önce çok ama Çok uzun zaman önce kâinat o olaya tanık oldu...
Gökyüzünde O gece öyle bir yıldız parladıki... Kim Şahit olmadıki o kayan yıldıza... Evrene yağmur yağdı .Bir nevii Kâinatın gözyaşları gibi Ve Tam Nil nehrinin ortasına bir şey düştü Uzaydan düşan bir şeyy
Merneith,Savaşa gitmden önce Mısırın o huzur verici Yerine gitti "Nil nehrine"...
Geceleri huzur doluydu orası hiç kimse yoktu oralarda geceleri...
Merneith,Aniden bir ses duydu... Bir çalı kıpırtısı... arkasını döndü Merneith sulardan kıyıya vurmuş bir kolyeydi bu.Altın kaplamalıydı.İçinden "kimbilir hangi hükümdarın hazine sandığından düşmüştür bu" diye geçirdi.Nil nehri ve kızıl deniz o zamanların ticaret mekanlarıydı.Bir çok hükümdar gemilerce hazine sandığıyla mısıra Gezintiye gelirlerdi.
Merneith,Kolyeye daha yakından baktı.Kolyede Garip bir şey yazılıydı
"rá seldo SÜGÜ"
Merneith savaş seferlerini iptal edip bunu araştırdı ancak sonuçlar bulunmadan trajik bi şekilde öldü
Asırlar sonra bir kumsalda aynı kolye kıyıya vurdu.
Seth-Peribsen deniz kıyısında huzurlu bir gezintiye çıkmıştı deniz yıldızlarını toplayıp bir koleksiyon yapıyordu.Deniz yıldızlarının arasından bir kolye buldu.Bu o kolyeydi.
Seth-Peribsen,bu kolyenin gizemini araştırdı ormanın ortasında kafayı yemiş bi bilgenin yanına gitti.Bilge onun tehlikede olduğunu,Eğer beyazlar içinde aslanımsı minik bir oğlan çocuğpu görürse asla çığlık atmaması gerektiğini ve asla onun gözlerinin içine bakmamasını söyledi.Seth-Peribsen Bilgeyi azarladı ve onunla dalga geçti.Böyle bir şeyin asla gerçek olamayacağını ve onun delirmiş bir bunak olduğunu söyledi.Bilgenin kulübesinden çıktıktan sonra Tüm Nynetnjer çığlık sesizyle yankılan ve o günden sonra Seth-Peribsen birdaha hiç görülmedi.
Bir kaç asır sonra Smenkhkare adında bir kız düğnyaya geldi bu kız 12 yaşına gelince annesi ve babası öldü.Smenkhkare nin Güzelliği Tüm evrene yayılmıştı.Smenkhkare fazla konuşmazdı.O parlak ve gür kahverengi saçlara,yıldızlar kadar Parlak gözlere ve Pamuk gibi bir tene sahipti.
Smenkhkare Ormanda gezinirken Çalıların arasında minik bir çocuk gördü.Bu çocuğun kahverengi saçları vardı.Paçavra bir kumaş saçına bağlıydı ve bu yüzden saçları aslan yelesi gibiydi.Sol gözünün altında gül e benzeyen bir İz vardı.Dudakları küçücüktü.Ayakları yara bere içindeydi.
Smenkhkare Minik çocuğa yavaşça yaklaştı.Tam o anda minik çocuk Smenkhkare a döndü.Gözlerinin irisi yoktu.Sadece bembeyazdı.Smenkhkare "sen" diye ağzını kapadı ve geri geri yürüdü.Minik çocuk elleriyle Smenkhkare nın ellerini ağzından çekti.Smenkhkare o miniği tanıyordu.Bu eskiden minik çocuklara anlatılan bir hikayeydi.
"yaramazlık yapan çocuklara gece o gelecek.Yaramazlık yapan çocukları kendi çığlıklarıyla öldürecek"
Smenkhkare bu hikayeyle büyümüştü.Minik dizlerinin üzerine çöktü sağ eliyle Smenkhkare nın ağzını kapadı ve Smenkhkare çığlık attı.son olkarak sadece şunu duydu
"yardım etmek istemiştim"
Smenkhkare dan bir daha hiç haber alınmadı.
Adolf hitler dünyanın hakimiydi.Evrene kan kusturan neo naziiler... Savaşı bitmek üzereydi.Almanlar sefil durumdaydılar.O gece Adolf hitler Rüyasında Lanetli Miniği gördü ve yarınsı gün intihar etti.
Yıl:1996
7 Şubat bursa sokakları karlı ve sisli.Göz gözü görmüyor.Bir harabenin arasından üşümüş kedilerin ciyaklamaları duyuluyordu.Sokaklarda kıyafetleri yırtık-pırtık pasaklı saçları dağınık bir kadın dolanıyordu.Alnının tam ortasında bir iz vardı.Bu iz güle benziyordu tıpkı lanetli miniğin sol gözünün altındaki gibi...
Aynı sokakta yavaş ve mutlu bir aile vardı.Ellerinde Bir bebek var.Doğumdan yeni çıkmış besbelli.Çingeneye benzeyen kadın bir köşeye diz çöktü ve aileyi izledi.
3 yıl sonra aynı ailenin kızlarının konuşma vakti gelmişti.Eski 1 katlı arka sokak evlerinin birinin bahçesinde oturuyordu.Minik kızın gözleri hemen karşısında duran çingeneye çarptı.Çingene o geceki kadındı.
Minik korkmadı ve sevimli bir şekilde çingeneye kıkırdadı.Çingere miniğe yaklaştı.Boynun o altın kolyeyi taktı.Miniğin gözleri birden kapandı.Kalp atışları durdu.Çingene minik kızın kulağına bir şarkı mırıldandı
"karanlıkta hayal kuruyorum
unutmak için uyuyorum
sil sessizliği sil hayatımı

seni zavallı tatlı saf şey
gözlerini kurula ve kanıtla
beni maffetmek için yaşadığını biliyorsun"
Alnını öptü.
"Ufaklık uyanma vaktin geldi"
Minik kız gözlerini açtı.ve ilk sözlerini söyledi
"s-sü-gü sü-gü"
Yıl:2008
Minik kız 6. sınıfa gidiyodu.Tüm arkadaşları onu Terketmişti.Okul dönüşü aynanın karşısına geçti
"Esra sümeyra yıldızhan ne kadarda acizsin ve son olarak senin için ne yapabilirim"
Birden o güneşli havada yağmur yağmaya başladı.Kız,evden aniden çıktı ve bir eve geldi.Kapıyı çarparak açtı.
İçerdeki herkez dönüp ona baktı hepsi aynanda fısıldayarak
"Sügü"
Kızın kahküllerinden gösleri gözükmüyodu ayakları yara bere içindeydi turuncu bir şortu vardı yeşil tişört ve üzerine yırtık pırtık bir ceket ve lanetli gibi aslan yelesini andıran saçları...
"Ben geldim.Beni aranızda istiyormusunuz"
* Lumina Alcárin ..
Admin
Admin
* Lumina Alcárin ..

Kadın
Nereden ? : Kimsenin qidemediqi, qidip de qöremediqi, qörüp de bakamadıqı yerdeyim! xD
Ruh Hali : Sügü (Lanetli Ufaklık) Aptalcq8

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 6:36 pm

Oha direk fantastik hikaye yazmış Sügü'm yaa. Very Happy HoşqeLdin canımm . Sügü (Lanetli Ufaklık) 922296
https://arti13.yetkin-forum.com
PunkiePukky
Üye
Üye
PunkiePukky

Erkek

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 6:42 pm

Sadece öz geçmişimi yazdım canım Very Happy

Kız,evden aniden çıktı ve bir eve geldi.Kapıyı çarparak açtı.
İçerdeki herkez dönüp ona baktı hepsi aynanda fısıldayarak
"Sügü"
Kızın kahküllerinden gösleri gözükmüyodu ayakları yara bere içindeydi turuncu bir şortu vardı yeşil tişört ve üzerine yırtık pırtık bir ceket ve lanetli gibi aslan yelesini andıran saçları...
"Ben geldim.Beni aranızda istiyormusunuz"

Bu bölümdeki ev bu site oluyo.O son sözümde hoşgeldin yokmu leynnn oluyoo Laughing
Güzel yazmışmıyım
size özel Very Happy
Herneyse
Hoşbuldum canım
* Lumina Alcárin ..
Admin
Admin
* Lumina Alcárin ..

Kadın
Nereden ? : Kimsenin qidemediqi, qidip de qöremediqi, qörüp de bakamadıqı yerdeyim! xD
Ruh Hali : Sügü (Lanetli Ufaklık) Aptalcq8

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 6:49 pm

Çok qüzeL oLmuş yaa. Laughing
https://arti13.yetkin-forum.com
Lúthien Alcárin
Admin
Admin
Lúthien Alcárin

Kadın
Nereden ? : Strify'nin Karşı Komşusu xD

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 7:04 pm

Sügüü'mm! Hoşgeldin btnm! Sügü (Lanetli Ufaklık) 214800 Sügü (Lanetli Ufaklık) 922296
Dream_yu
Yeni Üye
Yeni Üye
Dream_yu

Kadın
Nereden ? : ???

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 7:18 pm

hoşgeldin canım Very Happy
http://beyoncechrisbrown.go-forum.net/index.htm
PunkiePukky
Üye
Üye
PunkiePukky

Erkek

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 8:21 pm

Hoşbuldum Arkadaşlar
AnimeGirl_14
Moderatör
Moderatör
AnimeGirl_14

Kadın
Nereden ? : Kiro'nun yanı

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 5:17 pm

Biraz geç oldu ama babam sağolsun açamadk neyse hoşgeldin cnm Sügü (Lanetli Ufaklık) 922296 Sügü (Lanetli Ufaklık) 935994
http://13y.deviantart.com
...eLLie...
Üye
Üye
...eLLie...

Kadın
Nereden ? : Kiro'nun kalbinde pamuktan yapılmış bir evde yaşıyorum :)

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 9:36 pm

sügü sil bakayım lanetli ufaklık şeyini :d
http://lovexfanturkiye.forumi.biz
PunkiePukky
Üye
Üye
PunkiePukky

Erkek

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 11:44 am

efendim ne demek istedin
...eLLie...
Üye
Üye
...eLLie...

Kadın
Nereden ? : Kiro'nun kalbinde pamuktan yapılmış bir evde yaşıyorum :)

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 5:43 pm

PunkiePukky demiş ki:
efendim ne demek istedin

lanetli ufaklık yazmışın sen lanetli falan değilsin!!
http://lovexfanturkiye.forumi.biz
---seda---
Üye
Üye
---seda---

Kadın
Nereden ? : izmir

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 7:12 pm

açıkçası tamamını okumadım Very Happy zaten tanıyorum ama yinede hoşgeldin anam Sügü (Lanetli Ufaklık) 922296
PunkiePukky
Üye
Üye
PunkiePukky

Erkek

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 8:02 pm

Bence oku...Çok güzel yazmışım ilk defaa Mahçup
---seda---
Üye
Üye
---seda---

Kadın

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 8:38 pm

okudum sügüm çooook gvüzel sende yetenek var Smile
PunkiePukky
Üye
Üye
PunkiePukky

Erkek

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 8:41 pm

yapma yaa ne yeteneği ilk defa doğru düzgün bişeyler yazdık
---seda---
Üye
Üye
---seda---

Kadın

MesajKonu: Geri: Sügü (Lanetli Ufaklık)   Sügü (Lanetli Ufaklık) Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 8:42 pm

Valla hiç mutavazilik yapma biliorm hikayelerini film izlemiorm snn hikayeleri okuorm çoook güzeller

Sügü (Lanetli Ufaklık)
1 sayfadaki 1 sayfası